| LordBCM a întrebat:

Bună comunitate! Mi-am cumpărat bilet la beach please acum ceva timp în urmă! Dar s-au schimbat treburile și nu mai pot merge! Pot să-l vând dacă scrie numele meu pe bilet? (Se poate schimba numele în bilet?)

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu se poate vinde, dar exista posibilitatea ca banii sa fie returnati, insa citeste termenii si conditiile de aici, daca este posibil si in cazul tau, regasesti informatii la punctul 5. Returnarea contravalorii biletelor in linkul de mai jos

https://bilete.beach-please.ro/terms/ro/

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu cred ca il poti vinde, nu schimbi asa usor numele ca acesta este scris la calculator si daca schimbi numele trebuie sters si se vede urît.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tot hoti si smecheri ati ramas unii dintre voi, ce credeai ca faci o afacere il cumperi te dai bolnav il vinzi la supra pret, țeapă nu merge, este numele tau scris te duci, de ce l ai cumparat daca stiai ca nu te duci, sau daca a intervenit ceva anulezi, ca stiai de acest eveniment demult. Acum ori te duci la beach please ce o fi acolo tu stii, ori il arunci biletul ca banii inapoi nu îi mai primesti.

| vladutzuu27 a răspuns:

Conform regulamentului lor, din păcate nu

| danielle162 a răspuns:

Nu,din pacate