| BOMBONICA_7123 a întrebat:

cu ce pot asorta un sacou albastru inchis si o pereche de pantofi negri cu crem?

Răspuns Câştigător
| DarYyaA a răspuns:

Sacouuul cu o pereche de blugi si un tricou negru si o pereche de pantofi negri sau balerini.si pantofii cei negri cu crem cu o pereche de blugi si o bluza neagra simpla sau cu un imprimeu bej crem in fine sau cu o bluza crem si o vesta neagra. ar arata super sau poti se le combini adica sacoul si pantofi cuo pereche de pantaloni albastrii [ cum este sacoul] si o bluza neagra sau crem. sper sa iti foloseascawinkingwinking

Funda? puppy dog eyes

1 răspuns:
| znstr a răspuns:

Buna. Ai putea incerca niste pantaloni de culoarea maro, gri, rosii si un top sau o camasa bagata in pantaloni de culoarea violet pal, galben, portocaliu, verde, crem ca pantofii. Bafta!