| Ioanna2012 a întrebat:

Cum pot sa comand si eu adidasi astia?

http://www.kohls.com/......+Shoes.jsp

si lamuriti-ma si pe mine ce marime pot alege daca eu port 38-39

2 răspunsuri:
| Helăăău a răspuns:

Cand esti la pagina adidasilor alesi, alegi marimea [Size ] si in stanga este o casuta unde trebuie sa alegi cantitatea, apoi dai click pe add to bag.
Dupa, dai click sus, pe "Shopping Bag/chek out", si iti apare lista cu tot ce ai cumparat... dai click pe chek out si completezi datele de livrare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu cred ca ar trebui sa alegi numarul 39 deoarece numerele nu coincid masurii, dar daca vrei parerea altcuiva nu ma supar.