| RoxyStely a întrebat:

happy De haloween o sa dam o petrecere la scoala si inca nu m-am gandit cu ce sa ma imbrac. Daca puteti sa imi dati va rog o idee care nu este foarte folosita...de costum si poate de unde l-as putea lua (tinand cont ca eu stau in Bistrita) sau cum l

2 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Nu stiu cum e prin Bistrita, dar trebuie sa fie un magazin de costume oricat de mic. Sau macar cu accesorii.
Ca idee depinde si ce iti place. Vampir sau vrajitoare sunt cele mai folosite idei happy Dar mie una tot in vampir imi place happy Ai putea fi un personaj dintr-o carte care iti place. Sau dintr-un serial. Poate iti place Hunger Games? Ai putea fi Katnis. Sau fantoma. Desi e tipic pentru Halloween eu nu am vazut pe nimeni costumat in fantoma. Ai putea sa-ti alegi si un personaj antic. Sa fi o zeita egipteanca (foloseste mult auriu).

| RoxyStely explică:

Continuare intrebare: sau cum l-as putea confectiona. Scuzati ca nu am scris tot dar am scrid de pe telefon si nu stiu ce avea ca nu mai puteam scrie nimic.

Multumesc anticipat" happy