| spyke321 a întrebat:

Buna din nou!
Am intrebat care sunt cele mai bune laptopuri dar am uitat sa intreb cateva amanunte despre ele. De exemplu eu am calculator si cand il aprind imi apare o chestie care imi arata temperatura calculatorului si daca trece de 50 grade mi se blocheaza cand intru intr-un joc si trebuie sa dau restart. Asa este poate si la laptopuri? Si daca da. De ce? Si ce pot face sa nu mi se blocheze? Dati-mi va rog niste sfaturi. Pentru ca nu mai stiu ce sa fac absolut toate jocurile mi se blocheaza si nu stiu ce sa fac. crying

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Curata-l de praf, schimba pasta termoconductoare la procesor, adauga niste coolere in carcasa si nu o sa ti se mai incalzeasca asa de mult.

| GumzZz a răspuns:

In primul rand ar trebui sa stergi de praf componentele big grin