| killforfun19 a întrebat:

Exista cumva tigari multicolor ceva de genu : http://imageshack.us/photo/my-images/641/417572220129114 75203719.jpg/
Daca da imi puteti spune pe ce site le pot gasi ca sa cumpar! Funda

1 răspuns:
| TudorLux a răspuns:

Sunt sigur ca nu exista, dar, desi nu cred ca funcrioneaza, poate ti-ai putea face:exista niste fumigene, si in interior au ceva ce seamana cu creta, si ma gandeam ca daca poti pune praf de "creta" de aia in tigara, ar iesi fumul color, ca alea nu sunt numai albe, sau gri, sunt si verzi, si albastre..., dar nu cred ca e bine deloc, gandeste-te ca din 3 tigari ti se face curcubeu in plamani, coloreaza tot ce gasesc in cale plus ca miros cam urat. Daca vrei sa iti spun cum se numesc fumigenele:COLORSMOKEBALL, distribuitorul e S.C:Mega Star Select S.R.L.
nr. de tel.: 0740 81 35 52