| JASMYNA88 a întrebat:

Buna fetelor! care firma de geluri de unghii este mai buna? mi-am achizionat recent lampa uv, accesoriile, dar la geluri sunt mai reticienta pentru ca nu stiu care sunt mai bune. eu vreau sa imi pun mie unghii, deci nu am de gand sa profesez. ce geluri recomandati? :* o zi frumoasa!

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Banuiesc, cu cat sunt mai scumpe cu atat sunt mai bune incearca la Sefora etc sau la un salon

| JASMYNA88 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Nu neaparat cu cat e mai scump e mai bun. zic din propria experienta. sefora nu cred ca au asa produse. voi apela totusi la un magazin, dar ma dispera cand intreb vanzatoarea care e mai ok si mi-l tranteste in fata pe cel scump, care pe deasupra nu e bun(ca l-am incercat). merci oricum:*