| deeabubu0409 a întrebat:

Buna, îmi puteți recomanda un site sau un cont de insta unde știți ca air force 1 mid sunt mai ieftini ca cei de pe NIKE?

Răspuns Câştigător
| MariaJust a răspuns:

Vezi pe sportvision.ro ca au tot felul de oferte in perioada asta. Eu mi-am luat vreo 2 perechi de New Balanceuri la aproape jumatate din pretul lor normalwinking

| DomnulPoliticos a răspuns (pentru MariaJust):

Am nevoie de Instagramul dumneavoastră happy

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Aceia ieftini, de pe Instagram sau alte site-uri sunt fake, adica contrafacuti, fiindca Nike force1 originali au preturi de la $ 200 in sus (adica peste 600 lei).

Pe aia ieftini si fake ii gasesti la piata, pe tarabe, fara sa-i cumperi de pe anumite website-uri sa mai platesti si transportul lor.

| dullcat a răspuns:

Ai grija ca pe Instagram sunt si multe persoane care doar fraieresc oamenii.

| sammie a răspuns:

Da, pe site-urile fake. Spor!