| jesssy a întrebat:

Imi puteti spune va rog unde pot gasi magazine cu conversi all star originali si ieftini(150 dar nu de la second hand)?

Multumesc! Dau funda

Răspuns Câştigător
| dariuzzza a răspuns:

Se gasesc in intersport...sunt 150 de lei sau 100 dar sunt simpli adic aalbastri roz rosu mov... sper ca te-am ajutat big grin funda?

2 răspunsuri:
| Nox a răspuns:

Preturi sub 150 cred ca poti sa gasesti numai in perioade de reducere. urmatoarea este in februarie, din cate stiu atunci au reduceri mari la converse

| Tazzu a răspuns:

Daca ii vrei All Star de la converse nu gasesti la 150 de ron.winking Sunt pana in 2 milioane jumate.si se gasesc depindee.Cauta pe net unde poti gasi un magazin All star converse.Se pot gasi si in cora eu am dat 2 mil p ai mei. sper ca te-am ajutat!happy