| elabella93 a întrebat:

.imi spune cineva va rog unde gasesc cizme de cauciuc negre mate in cluj napoca? am vazut multe persoana care le poarta si m-as mira ca sa le fi cumparat fiecare de pe siteuri..multumesc!

3 răspunsuri:
| Sase a răspuns:

In piata ai incercat? Ai sa gasesti niste magazine gen "Micul fermier". Au numai branduri de calitate, produse de bun gust si sunt foarte sensibili la tendintele internationale.

| elabella93 explică (pentru Sase):

Spune-mi te rog in care piata..mai exact. mihai viteazu, marasti?
multumesc

| Barsan_Diana_1986 a răspuns:

In Decathlon in Polus, la sectia calarie sunt. Costa 60 Ron. happy