| BabyDoLL_1031 a întrebat:

In curand voi merge la ziua unei colege si mai intai vom merge la un fast-food, iar apoi, seara, la un club si chiar nu am nicio idee cum as putea sa ma imbrac.ma puteti ajutabatting eyelashes?

P. S : Am 16 ani :*

Răspuns Câştigător
| manuelaaa a răspuns:

Ai putea sa iti iei o pereche de colanti luciosi sau cu animal print si o bluza de culoare tipatoare...cum ar fi roz ciclam.In picioare tiai putea lua niste papuci cu platforma (negri ca sa se asorteze)si parul pe spate, dar daca consideri ca iti va fi prea cald, iti recomand o coada lejera intr-o parte-arata foarte sexy:X

fundita?:X

7 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

Îmbracă-te cum simţi că te reprezintă... Jeansii ar fi cei mai potriviţi. Merg şi în club, merg şi la fast food. Pot fi jeansi stil pana, sau cu turul lăsat, şi un top drăguţ.
Accesoriile ţi le poţi pune într-o geantă... şi ţi le pui în momentul când ajungi în club, ca să nu fii penibilă la fast food cu accesorii ţipătoare pentru club.

have fun!

| manuelaaa a răspuns:

Multumesc dee fundita>big grin

| gabriela007 a răspuns:

Ai putea sa-ti iei o fusta mai scurta, si o bluza, de culoare turcoaz ( e la moda culoarea). Niste sandale( sau pantofi cu toc, dar nu cred ca va fi foarte confortabil daca vei dansa).

| madutzii a răspuns:

Poti sa te imbraci o pereche d pantaloni stramti pe tine dar sa nu fie cu taieturi cu o bluza lejera, pentru a te putea misca iar t poti incalta cu niste sandalute cu tocuri iar accesori vezi tu si o geanta ar fi super, sper s te ajute, mereu cand ies prin oras sau la ziua cuiva m imbrac asa.KISS.

| Audrey. a răspuns:

Banuiesc ca ti-ai dat seama:e nevoie de doua tinute sau, in cel mai rau caz, sa schimbi incaltamintea.
Ziua ai putea sa-ti iei ceva lejer, cum ar fi niste pantaloni skinny si un tricou [stiu eu...:-?] cu niste conversi, iar seara sa schimbi conversii cu niste pantofi, in orice caz, toc [pentru elegnta tinutei] si o bluza eleganta.Cred ca ziua trebuie sa ai ceva comod in picioare [sfat] pentru ca seara sa nu te trezesti ca nu poti sa mai dansezi deoarece ai purtat sandale cu toc toata ziua si ti-au facut bataturi.
Deci fara tocuri ziua.
Ziua:
http://haineurbanonline.files.wordpress.com/......ull-on.jpg
http://4.bp.blogspot.com/......-shirt.PNG [south parca:X]
http://www.allshops.ro/......-12175.jpg [d-astia am eu :D]
Seara: [pantalonii]
http://media.photobucket.com/image/top%20elegant/aegist/HLTT010.jpg
http://www.doarpantofi.com/pics/products-350x0/49-9828.jpg

| alee_băă a răspuns:

Eu iti recomand niste pantaloni scurti albi+un top rosu fara bretele+niste papuci cu toc galbeni sau rosii+accesorii!

fundita?:*

| Riri a răspuns:

Eu cred ca o pereche de pantaloni scurti/blugi ar fi ok, depinde cum vrei tu. Iar pentru partea de sus ai putea sa iei un tricu cu o maneca lasata.Atentie sa nu porti slipici sau din astea.nu cred ca ai vrea sa se holbeze la tine tot fast food-u.In picioare iti poti lua fie balerini, fie high heels ( depinde de gusturile tale) si ceva posetuta. Eu in locul tau as pune si un colier lung. o bratara masiva, sau mno niste bijuterii(nu multe) care sa iti inveseleasca tinuta.