| Ellaa98 a întrebat:

In iulie trebuie sa ma duc la o nunta si mi-am luat deja rochie, dar nu stiu ce plic sa imi iau.Am rochia cu albastru, crem, maro si putin roz si este lunga.As vrea niste poze cu plicuri, de unde se poate cumpara si cam cat costa.Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Ellaa98 explică:

Incandescentul : Eu vorbeam despre plic unde sa iti pui telefonul si alte lucruri in el.Pe care il porti purta cu tine cand te duci la nunta.

| incandescentul a răspuns:

Hai sa iti pun eu cum sta treaba. In ziua de azi, la orice nunta te vei duce, acolo unde trebuie sa te asezi ai o chestie cu numele tau pe ea. Bun, Chestia aia de fapt tine rolul si de plic!