| andreeandreea18 a întrebat:

la ce pret ajunge o jacheta de piele? funda:*

6 răspunsuri:
| ßarbie a răspuns:

Bună. Costă cam între 50 şi 150 lei.

| BoAfan a răspuns:

In general peste 100 lei
cele sub 100. sunt imitatii
happy cel mai sigur e sa te duci prin magazine si sa te interesezi

| Pufffx a răspuns:

Cea din imitatie de piele intre 80-150 lei cea de piele peste 150 lei

| TheSuperMan a răspuns:

O geaca de piele nu are cum sa coste 100 lei!
Alea care costa 100 lei sunt din imitatie de piele si expuse la frig crapa. O geaca din piele costa de la 400 lei in sus

| Spufulette a răspuns:

In functie de cusatura,stil,si bineinteles, fabrica care o face. daca vrei una de piele mai slab dotata, poti ajunge la 100 de lei, pentru cele mai bune de la 100 de lei in sus.

| xAngelx a răspuns:

Heiii. Jachetle de piele costa in jur de 100 lei. Sper ca te-am ajutat. love struck