| littleblack a întrebat:

Buna legat de Black Friday m-ar interesa telefonul Allview x1 soul care are un pret de 1599 lei.Las puteam comanda de pe internet de black friday? Si cam cat ar fi pretul redus?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu avem de unde sa stim ce reducere va avea, daca va avea reducere sau ce magazin il va introduce in oferta sa de black friday

| Grimmjow69 a răspuns:

Depinde de pe ce site vrei sa cumperi produsul, probabil o sa scada pana la vreo 1300 ron, nu sunt sigur.Cel mai bine astepti pana la "Black Friday" care incepe pe la ora 03:00 dimineata...Pe emag.ro sunt reduceri foarte bune, ar fi bine sa-l cumperi de acolo daca este in stoc. bafta!