| andreea8pogner a întrebat:

ma puteti ajuta de vreo doua luni nu mai stiu ce haine sa-mi cumpar, vreau ceva la moda dar ce? imi puteti trimite si mie ceva poze cu haine si care sa se asorteze la parul brunet si ochii albastri si daca s-ar putea ceva mai elegant si de strada. Multumesc, dau fundita...

Răspuns Câştigător
| psyho a răspuns:

Culorile la moda in 2010 sunt alb, negru, dar si nuantele vii. albastru, spre exemplu.Rochiile din matase sunt foarte sexy in acest sezon.
Cateva accesorii de baza:
beretele si palariile
- sandale cu toc inalt care fac picioarele sa arate mai sexy ca niciodata
- curelele late cu catarame mari
- genti supradimensionate
- colanti in culori inchise.
Important este sa te simti bine in pielea ta.asta conteaza cel mai mult.
Am vazut ca se poarta f multe tricouri cu dof imprimeuri, iti poti pune o vestuta, o perche de blugi, niste sandalute, si o gentuta dintraceea micuta intr-o parte.si dintr-un foc ai rezolvat o tinuta.

1 răspuns:
| bb_7189 a răspuns:

Incearca sa adopti un stil cat mai comod dar sofisticat, poti sa=ti cumperi un sacou negru http://www.envy.ro/moda/Jachete-si-sacouri/Sacouri/New-Yorker (eu mi=am luat unul si sunt foarte incantata de el) nu foarte elegant si cu maneci 3/4. Iar daca te-ai saturat de blugii din fiecare zi i-ati unii stil boyfriend jeans http://www.fasionising.com/......-1253.html
sau chiar cu turul lasat(sunt foarte la moda) asortai cu niste tenesi colorati si comozi.
Si nu uita de accesorii, se poarta foste mult esarfele(de orice fel) http://moda-fasion.sepoarta.ro/......-moda.html
Ochelarii de soare aviator, vintage sau colorati.