| Maria_Denisa_2000_nfWp a întrebat:

O întrebare.A comandat cineva de pe maguni.ro sau ceva de genul? Îs ok produsele... vreau sa comand o cană dar nu știu dacă ajunge așa cum îmi doresc? Mă poate ajuta cineva va rog?

1 răspuns:
| Anonimul151 a răspuns:

Nu am comandat pe acest site, și nici nu am mai auzit. Însă am verificat acum, și am văzut că se poate plăti doar cu cardul. Cel mai bine, ar fi să suni la ei și să le zici că vrei să îți trimită coletul cu plata ramburs, pentru că tu ca consumator, ca cumpărător ai dreptul. Iar când vine coletul, verifici să vezi dacă e ceea ce ai comandat tu. Dacă nu e, pur și simplu refuzi coletul și gata. Așa, elimini riscul de a pierde acei bani pe care ii plătești cu cardul. Nu te risca, să plătești cu cardul pe acest site dacă nu are un nr de înregistrare al firmei, pentru ca riști să fie un site fantomă și îți I au banii pe produs însă nu îți trimit coletul...