| Sssteleveerzi a întrebat:

Buna tongue Aveti idee unde pot gasi sapca din aceea pe care scrie "Cocaine&Caviar" si la ce pret este? Cineva vrea sa mi-o vanda pe 190 lei, se merita?tongue

Răspuns Câştigător
| stroedaniel13 a răspuns:

Pretul unei sepci originale este intre 150-400RON, 190 lei s-ar merita
Eu iti recomand sa cauti pe http://www.okazii.ro/ este un site foarte sigur

| Sssteleveerzi explică (pentru stroedaniel13):

Mersi mult chiar am gasit lucruri super interesanteeeee big grin :*!

4 răspunsuri:
| piTiCcu a răspuns:

Părerea mea sinceră, nu prea se merită adică pentru o şapcă 190 lei? Baftă!

| Sssteleveerzi explică (pentru piTiCcu):

Am gasit la 125, cu tot cu transport, si sincer nu stiu daca se merita sau nu, chestia e ca imi place super mult :*