| BiancaB_2401 a întrebat:

Pot pati ceva cei care dau teapa pe okazii.ro? si daca da, ce anume? Multumesc!

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

S-ar putea sa fie condamnati pentru inselaciune, daca se depune plangere penala impotriva lor. Numai bine!

| wolfy911 a răspuns:

Nu stiu cum sa-ti dau vestea, dar nu pot patzi nimic tzeparii de pe okazii. sfatul meu e sa nu cumperi de pe okazii decat de la cei cu multe calificative pozitive...bafta

| MicheilaMicheluzta a răspuns:

Nu.nu vei pati nimic. doar cu te impusca

| BiancaB_2401 explică:

Nu a vorba de mine, dar am cumparat ceva si vroiam sa stiu daca am vreo sansa sa imi primesc banii inapoi.

| Raizo a răspuns:

Ei bine... depinde de seller. uite'te sa aiba peste. sa zicem 50-60 de calificative.