| Cosmiii a întrebat:

Se apropie ziua a lui cea mai buna prietenă a mea şi vreau să îi iau un lănţişor din 2 piese pe care scrie Best Friends dar nu găsesc nicăieri sad Mă puteţi ajuta? Fundă!

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Orice atelier de bijuterii te poate rezolva.

| Mirunica47 a răspuns:

Am vazut la "Meli Melo" o gramada (ieri). Apropo: La Meli Melo din "Baneasa Shopping City". Daca nu poti sa mergi aici, poti gasi pe internetwinking

| Cosmiii explică (pentru Mirunica47):

Din păcate nu pot merge acolo. Şi pe internet am căutat dar nu găsesc.

| Cosmiii explică (pentru Mirunica47):

La Meli Melo pe site am găsit doar ăsta şi nu îmi place :( http://melimeloparis.ro/......cl13v.html