| 10011993 a întrebat:

se apropie ziua prietenului meu si nu prea stiu ce cadou sa-i cumpar! as vrea care sa coste in jur de 50 RONbig grin dau funda pentru cea mai buna ideea!:*winking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...
-un ceas...cu 50 de lei poti sa achizitionezi unul de calitate...eu am unul de la Q&Q.
-un obiect personalizat-cana, perna,, glob de sticla...etc
-un parfum sau un set de cosmetice... eventual de la Avon.seturile sunt cam scumpe dar un parfum gen Full Speed ar fi grozav:X
-ceva de imbracat...mai gros ca tot vine iarna. un pulover haios, de exemplu
-un Dvd, un cd cu muzica lui preferata
-o carte mai deosebita-daca e genul caruia ii place sa citeasca-
-o felicitare deosebita...

sper ca te-am putut ajuta happy La multi ani prietenului tau!
-

8 răspunsuri:
| Lala20 a răspuns:

Poti opta pentru ceva din brosura Avon.sau am vazut reclame cu ceva seturi de Craciun Gillete- cred ca is sub 50lei. Succes si la multi ani pentru el!

| larysa_4174 a răspuns:

Eu i am luat un ceas de la metropolitan costa 50RON si este super. mie m i-a placut foarte mult arata si data pe el. o prima idee pup

| Roxi_7263 a răspuns:

Ai putea sa. i cumperi un fular, pe care sa. l poarte cu drag, sau un dvd la care sa va uitati impreuna. sau poti sa faci pe net un glob de zapada cu poza voastra inauntru. am si eu unul si e foarte dragut...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe www.Raspuns-Rapid.info, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-i un album cu poze cu voi doi impreuna si da-i o felicitare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva ce nu are

| JustMe_8472 a răspuns:

Poti sa-i iei un ursuletz pufos, pisicuta, catelus etc., sau un parfum sub 50 lei

| corali a răspuns:

Cadoul cel mai potrivit pentru prietenul tau se alege depinde de personalitatea lui eu i-am luat prietenului meu o bluza super care a costan in jur de 20 lei un parfum de baieti care a costat 35 de lei. Mai faci tu rost de 5 lei! NU? ca SPERca ti-am fost de ajutor