| fsdkdkdjs a întrebat:

Bună seara, aș vrea să îmi cumpăr niste adidași de pe un site de care nu am mai auzit și nu știu dacă este legit

https://www.nkromania01.com/

E de încredere?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Dupa numele domeniului iti dai seama ca nu este ceva serioswinking
cumpara doar din magazine fizice sau magazine online dar renumite si nu te incanta la preturi mici pe netwinking
modivo, fashion days sunt magazine de incredere!

| sierra1 a răspuns:

Acel.com e oarecum suspect. Dar poate sunt cinstiți! Orice site e in felul său, "legit"

| andreis1189 a răspuns:

Comandat adidasi pe 16 febr, au trimis tracking numar, confirmat comanda, awb arata ca coletul a fost ridicat de mine de la posta (fals). E scam si site e si down.

| harabagiuodaniela a răspuns (pentru andreis1189):

Am pățit și eu la fel, e posibil oare să primim banii înapoi?