| Essen a întrebat:

Buna seara TPU! As avea nevoie de cateva pareri, este ziua unei prietene, face 20 de ani si vreau sa ii fac un cadou. Ceva personalizat iese din discutie, sau alte chestii porcoase, ceva decent, chestii de imbracaminte ar avea gen esarfe sau altceva, ma gandeam la o carte, ceva despre viata sau interesant. Astept cateva pareri sugestii de cadouri, sau titluri de carti potrivite.

Răspuns Câştigător
| Dazzzie a răspuns:

Ai putea sa ii iei o carte despre viata de dupa adolescenta.
sau ceva legat de asta sau de dragoste.
la haine. um. ai putea sa-i iei o esarfa, o caciula si niste manusi asortate.
Sau ai putea sa'i iei un tricou alb simplu sau orice alta culoare dar simplu. si sa scrii si tu acolo ceva.
mi se par dragute cadourile de genul.happy
succes.

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Te-ai gandit bine, as mai adauga musai sa iei si niste flori. Tu stii mai bine ce flori ii plac.

| Andreea_2177 a răspuns:

Ce zici de un glob muzical de Craciun :> e suuuuuper :X au pe www.cutiuta-muzicala.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, parerea mea este ca trebuie sa intrii pe zeci de site-uri si sa cauti solutii perfecte uite aici http://www.smartbuy.ro/cadouri-pentru-femei.html si cred ca o sa gasesti daca vrei iti mai caut site-uri similare, ciao

| Essen explică:

Cateva titluri ar fi de apreciat! Ofer funda pentru cine imi recomanda o carte buna cu tema dragostei (si nu ceva gen din seria amurg ca nu este prea mare fana).

| Essen explică:

Va multumesc pentru raspunsurile de pana acum, dar cadoul perfect nu prea exista, doar cel potrivit ar fi happy. Ma gandeam sa ii cumpar cartea "Mănâncă, roagă-te, iubeşte", chestia e ca am auzit ca ar fi vazut filmul. Un titlu asemanator imi poate recomanda cineva?
Restul de flori sau altele mai rezolv eu, dar caut o carte momentan.