| Silviu_Şerban_1998 a întrebat:

Buna seara TPU, saptamana trecuta mai exact sambata am primit un colet care a venit prin Fan Curier, l-am refuzat pentru ca trasportul costa 99 de lei. Am mai primit colete prin Fan dar niciodata nu a costat atat. Coletul se afla la ei la sediu inca. Intrebarea este mai pot ridica coletul acum? Adica daca mi-l aduc o sa-mi ceara dublu pentru transport?

Răspuns Câştigător
| RebecaDragomir a răspuns:

Nu platesti dublu, dar sigur platesti ceva mai mult, sunt niste taxe de depozitare,

| Silviu_Şerban_1998 explică (pentru RebecaDragomir):

1 leu pe zi, no problem eu am crezut ca o sa platesc dublu. Merci fain!

| Silviu_Şerban_1998 explică (pentru RebecaDragomir):

Dar o sa-mi tirmita ei coletul nu, adica nu o sa fiu obligat sa merg sa-l ridic personal?

4 răspunsuri:
| Burlacu006 a răspuns:

Ai gresit categoria.

| Silviu_Şerban_1998 explică (pentru Burlacu006):

Hai frate ca nu am chef de astea, e cea mai polulara pnm! Nu te mai deranaja sa raspunzi!