| sturmpanzer a întrebat:

Buna seara TPU! Se aproprie valentine's day... Si vreau sa ii cumpar iubitei un lănțișor... Lănțișoare din acelea gen o inima rupta in doua si o jumătate sa fie la ea si o jumătate la mine... Un site de unde as putea cumpara asa ceva?

Răspuns Câştigător
| AqCoX a răspuns:

Acesta este un site! sper ca te-am ajutat

http://www.bijuterii-ieftine.ro/......-sp-1.html

1 răspuns:
| Kenichi a răspuns:

A trebuit sa vi pana pe TPU sa te loghezi sa urmezi toti pasii pentru a pune o intrebare si pentru ce?
Da un search pe google data viitoare si o sa fie mult mai usor iti dau un indiciu cuvinte cheie :
-pandantiv
-inima
-jumatate