| Aniiia a întrebat:

Bună :*! Pe 20 februarie e ziua unei prietene și mă gândeam la un lănțișor ceva dar să fie cu forme na, ceva mai vintage big grin. Știți cumva site-uri cu lănțișoare din acelea cu inimă ruptă, unul pentru mine, unul pentru ea sau lănțișoare, medalioane drăguțe ceva. puppy dog eyes

7 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Poți chiar găși la orice magazin de bijuterii! Și sunt și relativ ierftine cele de argint!

| AsdfghjkI32 a răspuns:

Http://www.facebook.com/FantasyAccessoriesRo?fref=ts
Au lucruri ieftine și fac și la comandă. Nu sunt o admină dar chiar îmî plac accesoriile lor.

| Lorre1214 a răspuns:

Vezi ca avea la oriflame, sunt doua lanturi pe care daca le unesti scrie "Forever". Funda? puppy dog eyes

| Aniiia explică (pentru Lorre1214):

Păi și ți le dă pe amândouă la acel preț sau e numai o jumătate? puppy dog eyes

| Lorre1214 a răspuns (pentru Aniiia):

Ti le da pe amandoua la acelasi pret.Pretul este in jur de 25 de lei.

| InteligentSmoker a răspuns:

Cauta la MellyMello

| Shop_VintageWardrobe_1976 a răspuns:

Poti gasi multe bijuterii vintage pe http://www.vintagewardrobe.ro