| AndreeaIsNoQueen a întrebat:

Buna sunt Andreea! am 11 ani si sunt din Bucuresti!
Stiti cumva unde gasesc papusile Monster high toate?

Răspuns Câştigător
| Andra10 a răspuns:

Ar trebui sa le gasesti in magazine specializate de jucarii... Incearca in mall`uri sau la Cora, Auchan, in magazinele de la intrarea in supermarket happy.

5 răspunsuri:
| nosferatu a răspuns:

La gunoi laughing

| UpsideDown a răspuns (pentru nosferatu):

Ce super te consideri cu. raspunsul tau. din cate imi amintesc site ul acesta face referre la Toti Pentru Unul. Asa ajuti tu? Care e rostul tau pe acest site daca vorbesti ca un Gunoi?laughing. geez.

| DenisaS23 a răspuns:

Au aparut in Romania sunt in magazinele noriel happy

| AndreeaIsNoQueen explică (pentru DenisaS23):

Am aflat asta si mi-am luat-o pe Draculaura ins Skull Shores dar multumesc oricum happy

| Any123 a răspuns:

Din pacae papusile Monster High nu se gasesc in Romania doar in tarile straine.Si eu mi le doresc mult! Imi plac la nebunie love struck love struck : x