| Johnny05 a întrebat:

sunt din Arad(Micalaca) si as vrea sa cumpar PaySafeCard si am cateva intrebari in legatura cu asta.
1. Pot sa cumpar PSC din Arad, daca da, de unde?
2. Daca cumpar de ex: 25 RON, pot sa cumpar un produs de pe un site care costa 5 Euro?
3. Daca nu am 18 ani, doar 16, pot sa cumpar un PSC?
4.Am nevoie de ceva acte sau doar merg acolo platesc banii si primesc foaia cu codul?

2 răspunsuri:
| Armyanka a răspuns:

Nu pricep.big grin

| darius11 a răspuns:

Paysafecard se gaseste acum in reteaua Posta Romana. Plateste in numerar pe internet cu paysafecard in deplina siguranta la peste 3500 de website-uri.