| mihaela155 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare eu o sa fac banchet si sunt clasa a-4-a si nu stiu ce rochie si ce coafuri si ce pantofi sa-mi iau si mai ie o problema cu sora mea de a 8 nu si gaseste o rochie si niste coafuri potrivite pantofi ei au culoarea neagra cu toc mare?

Răspuns Câştigător
| RaluLoveM3 a răspuns:

Pai ea e a 8 u esti a 4 tu iti poti lua nista sandalutaa micute si o rochita frumasa atata tot inca esti micahappy

6 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Dar ce-ai patit draga? erai mai marisoara acum cateva luni... http://www.tpu.ro/......funda-x-d/

| Cherilyn a răspuns:

Banchet in clasa a 4-a?
De ce trebuie sa te impopotonezi in ultimul hal?
Ce vrei sa demonstrezi?
Vezi-ti de scoala si lasa prostiile, esti prea mica pentru asta.

| carine234 a răspuns:

Ia o rochita roz sau rosie, cu trandafiri si lasati parul desfacut.Sara ta poate sa ia o rochie neagra si sa stea cy parul desfacut.

| Aiduuz a răspuns:

Pai pentru faptul ca este un banchet pentru clasa a 4a cel mai bine ar fi sa iti iei o rochita simpla si tocuri nu inalte iar coafura iti poti face bucle

| Adry05 a răspuns (pentru Aiduuz):

Ce tocuri intr a 4-a? Niste balerini sau sandale cu talpa joasa.