| luxor100 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o intrebare: care este cel mai ieftin smartphone(cu touscreen sau ecran tactil) de pe piata? dar direct din magazin, nu la oferta sau la secondhan.

5 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Samsung Star 2. 400 RON fără conectare. Deși dacă îți permiți, îți recomand orice model de Samsung Galaxy.

| NeimaginabilA a răspuns:

Sony ericsson x10 mini cel mai mic smartphone costa 100 de euro
e calumea, eu prefer un x10 mini in loc de iphone

| StefaniaM a răspuns:

Huawei boulder u8350 - 279 Lei

| vacaroz a răspuns:

Eu propun asa. alege un model de telefon pe care-l vrei, apoi mergi pe www.cashback.ro. cumpara-l prin ei si o sa primesti bani inapoi. de exemplu, daca il vei cumpara de la evomag ai sa primesti 3% din valoarea comenzii sau de la altex cam 10%. astia au un sistem de cashback - adica iti dau bani inapoi din valoarea totala a comenzii