| vladutt a întrebat:

Ati comandat de la PC GARAGE.Ati avun un inconvenient? Produsul a venit la timp? Ati mai comanda de la ei?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
După o privire dată pe site-ul lor, îmi par ok.
Pa, pa.

| Lance a răspuns:

Am comandat un pc de la ei acum un an si ceva. M-au ajutat cu sfaturi privind wishlistul cu componente, am optat si pentru asamblare premium, wire, cooling management si testare(rulare in conditii de stres). L-au trimis prin Fan courier fara intarzieri sau evenimente. Sunt foarte multumitwinking