| Secret1212 a întrebat:

Când sunt reducerile mai mari la un IPod touch? De Black Friday sa de Crăciun? Nu-l iau pe abonament. ( i-l iau de pe EMag )

DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

IPod Touch nu este un telefon, deci nici nu ai putea sa-l iei pe abonament.

Probabil reducerile mai mari vor fi de Black Friday, desi la produsele Apple reducerile nu sunt niciodata foarte mari.

3 răspunsuri:
| Celcareajuta a răspuns:

E mai ieftin acum pe Okazii decat cred ca o sa fie de BF pe eMag happy eu zic sa i-l iei de acolo!

| Exaizo a răspuns:

Black friday.

| Mickydinky a răspuns:

De craciun sigur!;-)