| blacksky a întrebat:

Ce placa de par este cea mai buna? adica eu as vrea sa fie si pentru ondulat si pentru placat parul

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| floriasdfg a răspuns:

Remington.batting eyelashes

| BombonicaXD a răspuns:

Remington e cea mai buna.

| ღBrunette a răspuns:

Hey! Ţe-as sfătui să încerci de la Remingon. Eu mi-am cumpărat Placă pentru îndreptat şi ondulat Multi Style (S6600) şi nu mă plâng deloc de ea. Într-adevăr, preţurile sunt uşor "piperate", dar merită! Pupici!

| Geoops a răspuns:

Buna. Cel mai bine ar fi sa-ti iei o placa putin mai scumpa deoarece de obicei cele mai scumpe sunt si cele mai bune (in cazul placilor). Unele dintre ele au protectie altele nu. Protectie inseamna ca modul lor de ati arde parul este foarte redus, deci ti'l lasa frumos si sanatos, fara sa-ti despice varfurile. Cea mai buna placa eu cred ca este Remington dar nu'ti face griji, mai sunt si altele, depinde cum iti este parul. Daca e foarte des si lung poti folosi bineinteles o placa lata, Remington. Dar si placa Philips e foarte buna. Indreapta parul intr'un timp foarte scurt! Sau mai poti incerca placa Braun Satin Hair care ii da parului tau un aspect foarte stralucitor si sanatos. Mult noroc! Sper ca te'am ajutat.
FUNDA?