| bzzbzz a întrebat:

Imi caut rochie pentru banchet si vreau sa va intreb la ce magazine din brasov pot gasi rochii la preturi convenabile happy
Multumesc! big hug

1 răspuns:
| Zapacitaaaa a răspuns:

In Orizont
In Brintex
In Unirea Shopping Center
De gasit gasesti chiar si la preturi convenabile insa este nevoie de multa rabdare. Sa mergi prin mai multe magazine si sa compari preturile nu sa te arunci repede la prima care iti place pentru ca poate gasesti in alt magazin una si mai frumoasa si la un pret mai bun.
Iti dau un sfat: Imbraca-te comod si inarmeaza-te cu rabdare.
Sper ca nu te-am plictisit cu vorbaria mea laughing
Numai bine, si distractie placuta la banchet :*