| NyCoLeTaaa a întrebat:

Ma puteti ajuta sa ma hotarasc ce cadou sa ii fac iubitului meu de ziua lui? Va rog, cateva idei, m-ar ajuta mult.
P.S: implineste 21 de ani. funda

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O bratara la comanda cu placuta si pe ea scris I'll always love you.N. litera de la numele nicoleta!
un ceas ear pe partea de jos cu scrisul '' We have a eternity''
Sau incearca sa'l filmezi in momente amuzante sau roaga o prietena ..sa va filmeze cind sunteti impreuna adauga poze fraze spuse de el si fa un film despre voi!
Cauta o poza unde sunteti impreuna si fa-o pictura. gen simplu sau cu goase cum doresti!
Se mai face ca cumperi un desteptator si in loc de sonerie pui vocea ta strigindul sa se trezeasca sau cuvinte de dragoste!
Sau tot chestia asta doar ca intr'o jucarie in loc de cintecele se aude cum spui te iubesc!
Sper ca te-am ajutat!)) :*

| kx123 a răspuns:

Un ceas, o poza in rama cu voi doi. P.S. : sa nu ii iei un parfum pentru ca nu poti sa stii daca ii place sau nu!

| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Depinde de ce buget ai...big grin poate un ceas, o bratara, lant ceva de genu sau ceva ce-i place lui poate un parfum, Succes!

| hunterr a răspuns:

Ce ai zice de ceva mai extravagant..mai exotc facandui cadou un strap-on?

| simonamaria a răspuns:

Pai cred ca nu ar trebuin sa ii oferi banalitati gen parfum sau..cu siguranta are si el! In functie de caracterul lui... daca e sensibil si timid ii poti da ceva special gen o poza cu voi doi si o invitatie la un film 3d de exemplu.(ar merge la un meci, dar cum campionatul este in pauza).Si daca el este tipul mai increzator in sine si dur oarecum ii poti da o bautura scumpa gen Jack Daniels sau oricare alta dar buna.Succes!

| TomaSorinel1974 a răspuns:

Un ursulet dragut si clasic poti sa ii pui pe eticheta sau pe burtica poza voastra impreuna daca ai daca nu fa una cu el ori sa scrii pe burtica ursuletului un mesaj gen te iubesc si numelele lui sau I love tot numele lui e ceva clasic a si parfumeaza ursuletul pune-i o palarioara fundite adica intr-un fel e ceva facut de tine juma si pune-l intro cutie inpachetata sau o punga tot ceva clasic funda :d am muncit mult si cred ca o sa se bucure daca o sa ii faci o felicitatare o s aii placa fiindca e facut de tine sau un albun decorat de tine cu pozele voastre pot fi imprimate sau copiatre pe ecran si mai pune niste inimioare nfluturas deseneaza clasicul scoci si mai scrie vertical I love

| CiprianFreeLife a răspuns:

Un iPhone 5

| Xoniaa a răspuns:

O poza cu voi doi intr-o rama draguta sau un lantisor dinasta http://www.onlinebijoux.ro/library/d3/3213O734.jpg jumate tii tu jumate el, sau un lantisor cu un pandantiv cu initiala ta.Bafta la cumparaturi :*

| xWildOn3x a răspuns:

Iai un vin, un ceas, sau un colier cu numele tau, un pachet din ala cu AfterShave, deodorant, spuma de barbierit si cu un parfum; mai poti sa inramezi o poza cu voi doi intr-un loc frumos. Funda?

| biancarap a răspuns:

Un album foto cu poze cu voi happy

| Mik_Kitzuu_1998 a răspuns:

Ceva semnificativ, ceva ce sa-i aminteasca mereu de dragostea voastra! big grin