| andulovecrazy a întrebat:

Buna TPU.Mi-am luat un Nokia asa 201 si are si o fata tot Nokia si ea si-a cumparat husa cu flip pentru telefon si a zis ca si-a luat-o de la Bucuresti.Se poate gasi si in Ploiesti?

Răspuns Câştigător
| IAmSoDifferent a răspuns:

Iti dai seama ca se gaseste thinking du`te la un magazin gen Vodafone, Orange, Cosmote adica de unde ai tu cartela/abonamentul sau thinking stiu eu daca ai drum pe la mall. [ca tot s`a facut acumlaughing]

4 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Da poate la rascruce rolling on the floor glumeam :-s sigur ca da

| petrica1111 a răspuns:

Desigur.

| andulovecrazy explică:

Si stiti cam cat costa? cu aproximare:*