| andreea1baratiu a întrebat:

Buna TPU, stie careva de unde aș putea să-mi comand un album de la un artist din Statele Unite, cum ar fi Taylor Swift, The Weeknd, Lana Del Rey, Dua Lipa? Google îmi dă fake-uri sau doar CD-ul, exista vreun site?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Google iti afiseaza doar CD-ul? album al unui artist de muzica, reprezentand in acceptiunea ta ce anume?

| andreea1baratiu explică (pentru Simpatic):

Poate ca nu inteleg eu la ce te referi mai exact. Albumele artistilor in cea mai mare parte contin poze cu ei, un poster, cateodata abțibilduri. Plus ca in USA albumul intreg este mai scump decat CD-ul singur. CD-ul singur este in jur de 65-80 de lei in Romania, albumul intreg ar trebui sa fie mai scump. De asta am vrut un nume de site cum ar fi kpop.ro unde gasesti albumele kpop care nu sunt fake-uri.

| Simpatic a răspuns (pentru andreea1baratiu):

Ok, multumesc pentru explicatii