| georgestanciu a întrebat:

Buna TPU, stie cineva magazine electronice care livreaza din strainatate in Romania? Dau funda!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Amazonul

| sierra1 a răspuns:

De chinezi nu-ți place?

| mihai69 a răspuns:

Amazon. Au de toate.

| UserRo10 a răspuns:

Amazon sau Aliexpress. Recomand totusi sa verifici si ofertele de la noi din tara. Cu taxe, vama si transport tot pe acolo o sa ajungi la pret

| just4ubr2015 a răspuns:

Amazon

| Emy52 a răspuns:

Shein- haine, accesorii, chestii mai de fete și multe multe chestii de genul: abțibilduri, clame de păr, agende, etc

AliExpress - foarte multe lucruri, de obicei de astea de care nu prea găsești în România (de ex anumite carnetele, pixuri, unele dispozitive etc) dar nu prea recomand, produse de slaba calitate, sau când ajunge la fine produsul nu este ca in poze

Amazon - are foarte multe chestii de calitate dar pe unele produse nu le poti cumpăra decât dacă iei un anumit număr minim de bucăți - E mai mult pentru firme mari (vinde obiecte la reduceri doar de ex dacă cumperi câteva mii din acel bucăți) dar e și pentru oameni obișnuiți

Astea printre cele mai cunoscute
In rest, dacă vrei să cumperi de pe anumit site și nu știi dacă livrează în România, apasă să dai comanda iar de trebuie să selectezi țara vezi dacă este disponibilă România.

Bafta!