| Ilovesomeone a întrebat:

Stiti unde pot gasi pantaloni scurti cu talie inalta prin Bucuresti (mall-uri, etc)? Eu am gasit unii pe niste site-uri doar ca vin intr-o luna si mai trebuie sa platesc si taxa de transport...Multumesc!

2 răspunsuri:
| xMasteru16 a răspuns:

Gasesti pe net ogramada ti-as da un site dar nu vreau sa se zica ca fac reclama - baga the.masteru96 daca vrei si iti spun eu : sunt ieftini transportul 15 lei si vin in maxim 3-5 zile.

| deny00denisa a răspuns:

Heyy buna... pantaloni scruti gasesti peste tott..in Affi palace cotroceni, Sun Plaza, Big, Etc. eu am vazut si nu sunt scumpi sunt pana in 80 de lei
Funditaa?big grin