| Angelina_5144 a întrebat:

Buna TPU.Stiu ca Halloweenul e departe, da tareas vrea niste idei cu ce naiba asa putea sa ma imbrac ca eu sunt una dintre organizatoarele petrecerii de Halloween de anul asta. fundita.
P.S.Va pop.

Răspuns Câştigător
| ღஐNicoleღஐ a răspuns:

In vrajitoare sau in zombie ( stiu e exagerat zombie) in pantera neagra in regina halloweenului adica cu rochie neagra cu o peruca neagra si lunga si o coroana cu un ochi pe ea si chestii infricosatoare! sper ca te-am ajutat.

P.S. si eu te pop!

4 răspunsuri:
| Aesir a răspuns:

In spiridusa big grin

| little4angel a răspuns:

Buna, ai putea sa te costumezi in Cleopatra (regina egiptului)

:*

| SteFaNia_1520 a răspuns:

Pai...niste sugestii ar fi : o vrajitoare, o zana, un vampir, o printesa sau o pisica neagra.(astea sunt sugestiile mele si sper sa-ti placa)