| thevampirediariesfever a întrebat:

Vreau sa merg cu niste prieteni la Paltinis sa schiem.Insa avem o problema:noi suntem sase in total, iar doi nu au costum de schi. I-am rugat sa-si cumpere, dar au auzit ca sunt foarte scumpe si de aia au zis ca n-au bani de ele.Eu nu sunt in situatia asta, insa as dori ajutor pentru ei.Sunt mai saraci si vor sa-si ia costumul dintr-un second.In aceste magazine exista costume de schi? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| EuPaulA a răspuns:

Daca vor neaprat costum...atunci isi pot cumpara costum intreg(geaca si pantaloni de schi/snowbording) de la REAL cu 99, 99 lei(100 lei)

2 răspunsuri:
| xxdd a răspuns:

Dar se poate schia si fara costum special pentru asta straight face
Daca vor pot sa-si ia doar niste pantaloni de fas si s-a rezolvat problema. Nu vad de ce atatea formalitati pentru schiat.

| iuliutsa7 a răspuns:

Pai ai putea sa mergi la ele acasa. sa te uiti putin printre hainele lor.[asta doar daaca sunt eele de acord.]Probabil vei gasi niste pantaloni de fas.si o geaca. Incurajeazale ca le sta bine asa. happy succes:*