| Anonim271 a întrebat:

Buna tuturor,ma gandeam in weekend sa merg la cumparaturi si mi-a venit in minte "dragonul rosu".
Eee,aici e o problema ca sunt multe (sunt 1, 2-mega shop,3, 4-lumea copiilor,5, 6,7 si 8).
Ce ma intereseaza pe mine e sa ma imbrac eu si sotul(deci nu stiu in care dragon as putea merge), pentru copil voi merge in dragonul 4 si as ma vrea sa gasesc dragonul in care sunt paste, sosuri etc.
Ma puteri ajuta sa gasesc ceea ce caut?
Fundaaaaa!

1 răspuns:
| Lorena_Bala_1988 a răspuns:

Buna vezi ca la fiecare dragon scrie pe ce se axeaza. Haine gasesti in majoritatea problema e ca sunt unii dragoni in care vind doar engros. Stiu ca parca dragonul 1 e numai engros.

Vezi si pe situl lor:
http://www.dragonulrosu.ro/dragonul/ro/aboutus