| Usturoi a întrebat:

Deci aseara o venit Moşu de Paşte si mi pus in ghetuţe sampanie pentru revelion.Cum ma îmbrac, cand merg la mare?

8 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Si mai bine:Nu te imbraca

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

That was awesome laughing! Congrats!

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Cu un top de costum de baie si pantaloni de ski. In cap ia-ti o caciula, si in picioare slapi.

| RockaruL a răspuns:

In caz ca mosu de paste tea invitat la mare ar trebui sa mergi imbracat/a ca el ca asa e frumos nu? Si de revelion impartiti sampania, poate si ghetutelelaughing

| Yep a răspuns:

Deci,dacă Moșul de Paște ți-a facut avansuri chemându-te la mare și ademenindu-te, e clar.

A wild Pedobear appers.

| Forevăr a răspuns:

Ce treaba are una cu alta?
Imbraca-te in mosu'winking

| Usturoi explică:

Bun cu astea ma duc si la parastas!big grin

| MoatZa a răspuns:

Imbracat in costum de baie rosu si cosulet cu oua intr-o mana iar in cealalta o sticla de sampanie cu slapiwinking