| AnnaGrohl a întrebat:

uite vreau sa-mi iau un telefon...si nu prea stiu dintre care sa aleg.primul care-mi place mult este Samsung S5230 Star happy, al doilea este LG GM360 Viewty Snap si LG GD 510.astept opiniile voastre.big grin.

Răspuns Câştigător
| StefanS a răspuns:

Intre primele doua l-as alege pe primul. Are camera de 5Mpx si celalt are doar 3. 2. Uite aici si un comparativ ca sa vezi in paralel ce are unu si ce are celalalt. http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3359&idPhone2=2739
Si aici un comparatif intre LG si Samsung: http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3359&idPhone2=2949#results
Deci, EU as alege Samsung dac ar fi dupa mine pentru ca ii mai performant.

7 răspunsuri:
| AlinnutSsa a răspuns:

Stiu ca e prea tarziu raspunsul

dar uite si opinia mea

Samsungul e mai bun

si ce daca are LG`u 5 mpx angry

eu il am pe Samsung si e mult mai bun decat LG; xx

| Oxanna a răspuns:

Cel mai frumos e Samsung star'ul:X:X:X
si cred ca e si cel mai bun

| VladestepeTPU a răspuns:

Sincer, eu îţi recomand LG GM360, este bun.Are 5 mpx.thinking

| just4you a răspuns:

Sincer LG GM360 pentru ca celelate nu functioneaza asa bine, mai ales Samsung S5230

| Lolittaa a răspuns:

Lg Samsung-urile sunt de tot rahatul o sa stai numai in service cu ele am avut o experienta atat de neplacuta cu marca Samsung incat cat voi traii nu am sa mai cumpar asa ceva

| ToxicBubless a răspuns:

Lg GD 510 e mic... eu iti propun LG GM360 Viewty Snap +ca are camera de 5 megapixeli :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !