| addictedtohim a întrebat:

Vreau s-ami comand un telefon de pe Aliexpress, ce parere aveti? Adevarul e ca imi e teama sa il comand si apoi sa depistez o multime de probleme.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine mergi in magazin si il cumperi, acolo ai posibilitatea sa il vezi, sa il testezi putin, asa in colet poate veni orice, sau i al de pe olx, il i ei m ai ieftin, tot asa ca si in magazin testezi produsul inainte sa l cumperi, pui cartela in el suni pe cineva sa vezi cum se aude, ce performante are, cum se mișcă aplicatiile pe el, touchscreenul etc, si daca nu i ti convine nu îl i ei, dar asa daca faci comandă online, si te "trezesti" ca nu e ceea ce ti ai dorit, ca nu merge bine ca nu stiu ce nu are, e greu sa l returnezi, si pină il vinzi durează mult timp. Dar de curiozitate, ce marcă de telefon cauti? si ce pret esti dispusă sa dai?