| BunaSuntOlafSiImiPlacImbratisarile a întrebat:

Buna! Vreau sa comand online cu bani cash dar nu stiu site-uri de genul acesta, imi puteti recomanda?
(vreau sa imi cumpar accesorii, tricouri si altele din anime-uri)

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ia de pe eMAG cu plata la livrare

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Optezi să faci plata la livrare. Când ajunge coletul la tine acasă, plătești cu bani cash.

| Celcestietot a răspuns:

Buna! Daca personal nu ai un card cu care sa platesti, incearca sa imprumuti de la cineva si sa adaugi fonduri in cont, iar apoi poti cumpara oricand produsul. Cred ca inca mai merge pe Amazon aceasta metoda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate au ramburs

| Ionut123987 a răspuns:

Sincer dacă vrei sa îți comanzi ceva din România cu cardul fără posibilitatea de a plăti ramburs la primirea coletului sună puțin a țeapă. Normal toate au ramburs.