| Oara_Codrut_1992 a întrebat:

Buna vreau sa le cumpar poarintilor mei cadouri dde craciun dar nu stiu ce vreau sa ii iau mamei ceva pana in 100 lei si tatalui meu la fel sper ca ma puteti ajuta va rog dau funda multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| NiculaLoredanaAndreea a răspuns:

Le poti lua o cana cu numele/poza lor, la fiecare, ceva semnificativ, spun...

2 răspunsuri:
| Otto2014 a răspuns:

Mamei:un parfum Tatalui: un ceas.

| NumeNormal a răspuns:

Mamei tale ii poti lua un parfum, gasesti destule care miros superb pana in 100 de lei.Mai exista o multime de posibilitati, incepand de la incaltaminte pana la bijuterii, nu trebuie sa coste o avere, pana la urma gestul conteaza, iar tatalui tau incearca sa-i gasesti un ceas sau vezi de ce ar avea nevoie.Bafta!