| Barbiiie a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un telefon. dintre :
Samsung Galaxy S ll
Htc Hero
Blackberry Bold

[am 15 ani >: care credeti ca mi s-ar potrivii?]
[vreau pareri pro si contra acestor modele >: sa-mi spuneti daca sunt ok telefoanele..rezistenta...etc big grin multumesc ]

fundita pentru cel mai bun raspunsbatting eyelashes

8 răspunsuri:
| MarYan00 a răspuns:

Mai da detalii despre tine sa vdm care ti se potrivestelaughing...eu aleg Samsung galaxy :p

| Barbiiie explică (pentru MarYan00):

rolling on the floor Siguur... Si Htc-ul arata fain smug

| MarYan00 a răspuns (pentru Barbiiie):

Neah. e demodat smug

| Barbiiie explică (pentru MarYan00):

Ok tongue

| Schweitzer a răspuns:

Galaxy SII clar. Camera mai buna procesor, ecran, sistem de operare android, marca in sine. Nu as mai sta pe ganduri. Recomand de aici: http://bit.ly/I2gADm
Toate cele bune!

| Barbiiie explică (pentru Schweitzer):

Dar iphone 4 cum ti se pare? e ok? ma gandesc intre Samsung galaxy s II si Iphone 4. thinking

| MarYan00 a răspuns (pentru Barbiiie):

Gandeste-te intre Nokia 1200 si iphone. k e mai usor smug...ce zici? laughing

| Schweitzer a răspuns (pentru Barbiiie):

E ok si Iphone 4 dar avand in vedere pretul as alege Galaxy SII. Are si ecranul mai mare si pozele le face mai ok. Acum daca iti place mai mult designul la Iphone poti sa il achizitionezi fara probleme, e bun, dar pe mine ma deranjeaza pretul. Toate cele bune!