| ralu999_2214 a întrebat:

Buna vreau sa va intreb ceva.Eu plac un baiat si nu ne prea vedem deoarece el nu sta prin cartier, nu este in sc cu mine.Cum as putea fi cu el?

7 răspunsuri:
| Stefy_8491 a răspuns:

Si ce trebuie are asta cu 'shopping'?!

| Mla a răspuns:

Ii spui ca il placi, e cea mai buna solutie! funda big grin

| enduro a răspuns:

Incearca sa il intrebi. el iti va da un raspuns happy fa tu primul pas big grin

| GabytzA_6428 a răspuns:

Va puteti vedea pe messenger la web, sau sa va dati intalniri mai des, sa vorbiti la telefon

| GabytzA_6428 a răspuns:

Vedetiva mai des pe web, vorbiti la telefon, dativa intalniri ar la sfarsit sigur va face el primul pa s, funda :d

| lululetty a răspuns:

If you are speechless i'll never impress him.

| αlєχ a răspuns:

Intreaba-l daca iti da id-ul lui de messenger dupa ce vorbiti un timp si va cunoasteti mai bine spune-i ce simti despre el si daca vrea sa fie prietenul tau.