| AlexXX58 a întrebat:

Buna ziua! Am o intrebare, daca am expediat un colet si destinatarul nu la ridicat si a venit inapoi normal ar trebui sa il ridic si sa platesc transportul dublu. Insa ce se intampla daca nu il mai ridic?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, trebuie sa platesti transportul dublu.
daca nu-l ridici in termen de 3 zile, platesti si depozitarea lui pe termen indelungat si tot trebuie sa-l ridici.

Adica, tu i-ai vandut aluia vreoo caramda, de nu te mai interseaza sa-ti recuperezi marfa nevanduta?

| AlexXX58 explică (pentru Violleta2022):

Nu insa i-am vandut ceva de care chiar nu mai am nevoie.

| sierra1 a răspuns:

După o vreme intră in proprietatea postei

| KovacsB a răspuns:

Nimic