| Ionita_Mihaela_1996 a întrebat:

Bunăă! De curând am cumpărat o pereche de pantofi sport din bershka(încă sunt pe stoc). Trebuia să îi fac cadou unei prietene, dar nu a corespuns marimea, iar bonul ca sa îi pot schimba nu îl mai am. A achizitionat cineva o astfel de pereche si îmi poate da bonul sau vrea sa îi cumpere cineva? Mulțumesc anticipat!
Dau fundiță!

2 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Bonul nu il poti lua de la nimeni, vinde-i pe un site

| Ωmega a răspuns:

Cum poate sa-ti dea cineva bonul pe un produs la schimb cand nici nu e clar exact ce produs ai luat. Pantofi sport pff laughing mai general de atat nu puteai sa zici. Data viitoare cand faci cadouri din astea si chiar cand iti cumperi tie, invata sa pastrezi bonulwinking